O nas
O nas

8:00 - 20:00

Pon - Pt

9:00 - 14:00

Sobota
+48 797 798 506

+48 797 798 506

Zadzwoń do nas
i umów się na wizytę.
moment

moment

Umów się online.
KM Kosmedica to miejsce stworzone z pasją, ogromnym szacunkiem do ludzi i nauki.

To miejsce, w którym wiedza, profesjonalizm i innowacyjność spotykają się z pragnieniem niesienia pomocy i poprawy jakości życia naszych Klientów.

Czym jest dla nas kosmetologia? To nie zawód, nie praca. To miłość do odkrywania potrzeb, rozwiązywania problemów, docierania do wnętrza, do nieograniczonej przestrzeni ludzkiej natury. Umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta, oraz ich spełnienie stanowią dla kosmetologa największe wyzwanie, dlatego tak ważne jest dla nas ciągłe doskonalenie, szukanie urządzeń i technologii pozwalających znaleźć odpowiedź na problemy, które dla innych stanowiłyby zagadkę nie do rozwiązania.

Filozofią KM Kosmedica jest osiągnięcie najlepszych rezultatów zabiegowych przy zachowaniu minimalnej ingerencji w tkankę. Oznacza to, że wszystkie oferowane przez nas zabiegi są w 100% bezpieczne. Urządzenia oraz kosmetyki, na których pracujemy dobrane zostały z największą starannością a ich skuteczność i bezpieczeństwo zapewniają certyfikaty medyczne wielu instytucji badawczych.

KM Kosmedica to miejsce wyjątkowe. Pozwól nam zaprosić się do świata nowoczesnej, efektywnej i przede wszystkim bezpiecznej kosmetologii.
Image
mgr Katarzyna Skowrońska

mgr kosmetolog

Katarzyna Skowrońska
Właściciel. Absolwentka 5 letnich studiów magisterskich na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Uczestniczka niezliczonej ilości kursów, szkoleń i kongresów branży kosmetycznej.

Szkoleniowiec firmy Biotec, głównego dystrybutora wysokiej klasy urządzeń medycznych na Polskę. Pasjonatka tajemnic ludzkiego organizmu gotoawa poświęcić każdą wolną chwilę na odkrywanie zależności pomiędzy zdrowiem, dietą, gospodarką hormonalną, obciążeniem genetycznym, trybem życia a kondycją skóry. 

Zawód kosmetologa to dla niej droga do nieograniczonych możliwości poznania mnóstwa ciekawych, wyjątkowych ludzi, których darzy ogromnym szacunkiem i dla których często staje się nie tylko terapeutką ciała ale i duszy.
Marcelina Strzelecka

kosmetyczka

Marcelina Strzelecka
Dyplomowana kosmetyczka. Absolwentka szkoły kosmetycznej TEB Edukacja w Toruniu posiadająca kwalifikacje zawodowe zarówno w pielęgnacji twarzy jak i ciała. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje oraz poszerza wiedzę z zakresu kosmetologii. Uczestniczka licznych szkoleń, certyfikowany Terapeuta Skóry marki Dermalogica. W pracy najbardziej ceni sobie relacje jakie nawiązuje z Klientem oraz fakt, że może przyczynić się do poprawy stanu zdrowia jego skóry, a co za tym idzie pięknego wyglądu i lepszego samopoczucia.
Marta Olak

mgr dietetyki

Marta Olak
Magister dietetyki, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku: Żywienie i suplementacja w sporcie. Konsultacje dietetyczne prowadzi w wielu placówkach, w różnych miastach Polski, jest również instruktorką fitness. Marta Olczak do każdego podchodzi indywidualnie i każdy jadłospis układa od podstaw, biorąc pod uwagę zarówno potrzeby, jak i upodobania pacjenta. Uważa, że zmiana nawyków żywieniowych oraz odpowiednio zbilansowana dieta, to właściwy kierunek do uzyskania poprawy stanu zdrowia i osiągnięcia prawidłowej masy ciała. Tworząc jadłospisy stara się dobierać produkty tak, aby były one łatwo dostępne, a potrawy proste i szybkie w przygotowaniu.

9:00 - 17:00

Pon - Pt

9:00 - 14:00

Sobota

moment

Umów się online.