Bon upominkowy
Podaruj bliskim piękno
Bon upominkowy
Podaruj bliskim piękno

8:00 - 20:00

Pon - Pt

9:00 - 14:00

Sobota
+48 797 798 506

+48 797 798 506

Zadzwoń do nas
i umów się na wizytę.
moment

moment

Umów się online.

Bon upominkowy

Kupowanie prezentów to dla wielu z nas nie lada wyzwanie. Z roku na rok bijemy się z myślami czym zaskoczyć bliskich w dniu ich urodzin lub w Święta. Może by tak podarować coś absolutnie wyjątkowego? Coś czego nie da się chwycić w dłonie, a jest w stanie sprawić niebywałą przyjemność? Coś co sprawi, że rzeczywistość przestaje istnieć, problemy znikają, liczy się tylko TU i TERAZ?

PODARUJ BLISKIM CZAS DLA SIEBIE. Zapewnij im chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków, daj im relaks, dzięki któremu będą mogli poczuć się wyjątkowo. Niech w tym szczególnym dniu staną się centrum wszechświata, najważniejszą jednostką. Pozwól nam otoczyć ich opieką i troską. Pozwól nam sprawić by poczuli się szczęśliwsi.

Eleganckie zaproszenie zakupić można na dowolną kwotę, wówczas osoba obdarowana ze wsparciem kosmetologa decyduje z jakiego zabiegu chciałaby skorzystać.

Zaproszenie ważne jest 2 miesiące od daty zakupu.

Zakupu vouchera można dokonać osobiście w Gabinecie lub telefonicznie. Na Państwa życzenie może ono zostać przez nas wysłane pod wskazany adres.

Wszelkich informacji dodatkowych udzieli zespół KM Kosmedica.

Zapraszamy.

9:00 - 17:00

Pon - Pt

9:00 - 14:00

Sobota

moment

Umów się online.